Mum 8

patrička  

član od: 22.12.2007

sporočila: 147

10. feb 2009 17:19

Strelka, jaz imam rdečega 86 r1, kupila sem ga pa v Avstriji za 449€, pri nas pa je 629€. Razlika v ceni je precejšnja. Lp patrička

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

26. feb 2009 9:21

leny je napisal/a:
Jaz sem pa videla prejšnji teden v Italiji pri trgovini Famila (v bližini meje, pred Trstom) ta aparat MUM 8 znižan za 30%. Znižanih imajo zelo veliko stvari, tudi likalnike, posodo so že skoraj razprodali, fene, kuhinjske pripomočke in drugo. Ne vem, če bodo trgovino obnavljali, zaprli ali imajo akcije kar tako. leny
Če koga zanima, vceraj so tik pred zaprtjem trgovine imeli še 2, cena je pa sedaj znižana na 349€ - gre za trgovino Unieuro (ob "taspodnji" Famili na Skofijah, domorodke bodo vedele, kje je to); po besedah prodajalk se bo stacuna samo preselila v novi trgovski center nekaj sto metrov naprej. Jaz sem oklevala in premisljevala cel vikend, vceraj pa nisem vec zdrzala (sicer bi imeli se 3...:)))) lp, proxima

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. feb 2009 9:37

Bravo, Proxima! Resno razmišljam, da bomo morale ustanovit klub mumašic.

Loni Makaroni

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

26. feb 2009 10:13

Še danes bom prebrskala http://www.idealo.de, kako je s priključki...:)))))) Aja, je pa siv, ne rdeč (da mi ne bo katera odprla glave, če se bo samo zaradi tega peljala v Trst)... lp, proxima

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

26. feb 2009 10:30

Bravo Proxy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lidka [sonce]

rdeca jagoda  

član od: 5.3.2009

sporočila: 39

1. apr 2009 17:52

Mene pa zanimajo priključki. Tudi sama sem od moža dobila mum 8. In sicer osnovo, pa mešalmi vrč MUZ8MX2, mesoreznico z adapterjem MUZ8FA1 in nastavek za brizgano pecivo MUZ8SV1. Sedaj me zanimata še večnamenski sekljalnik inpretočni rezalnik. Ker ne vem če je smiselno kupovati oboje, vas sprašujem, če ima kdo to že doma, katera reč je bolj uporabna? Pa še zanima me, če z nastavkom za strganje oreščkov, lahko zmelješ orehe, lešnike in podobno, tako fino, da jih lahko uporabiš za potico? rdeca jagoda

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

5. apr 2009 15:58

Loni je napisal/a:

Muca, ni treba nič okuževanja, sem si ga že zama ogledala. Sa veste, vpliv Jamieja Oliverja. Pa tako luštne barve, samo imajo pa švoh mašine, Kenwoodove sem tudi naštudirala. Ampak je zmagal Bosch, ker se da dokupiti največ nastavkov,

Loni Makaroni [rozica]
nekaj sem iskal na forumu in naletel na kar nekaj zapisov o moči KitchaAida, ker ga mam že 10 let naj povem, da je to izredna mašina. da ne bo zvenelo kot kaka "cheap infomercial" bom pokomentiral samo tole o moči, saj sem se dodobra pozanimal takrat, ko sem ga kupoval, saj noben od teh strojev ni pocni. KitchenAid ima direkten prenos moči z zobatimi kolesi, zato potrebuje veliko šibkejši motor kot ostali stroj, saj imajo ti indirektni prenos z gumjastii trakovi. posledično pride do izgube moči in so veliko glasnejši od KitchenAida. toliko o tistih W ;) cellnet

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti